dezitech


Produkty dezitech se vyznačují inovativním designem, špičkovou procesní technologií a precizním zpracováním všech detailů.

Představujeme Vám profesionální plně automatické dezinfekční stojany dezitech

Vyvíjíme a vyrábíme unikátní automatické dávkovací stanice na dezinfekci rukou. Tyto kvalitní bezdotykové dávkovače a dezinfekční stojany jsou určeny k pravidelné hygieně rukou na pracovištích, úřadech, školách, obchodech, sportovištích a ve zdravotnických zařízeních.

VSTOUPIT DO ESHOPU

Dezinfekční stojan dezitech dezinfekční stojan dezitech dezinfekční stojan dezitech

Naše stanice dezitech jsou navrženy tak, že nastavení a správa stanic probíhá přes mobilní aplikaci dezitech. Všechny potřebné informace lze sledovat na mobilu nebo tabletu s operačním systémem Android.

Produktový list-dezitech

dezinfekční stojan dezitech dezinfekční stojan dezitech dezinfekční stojan dezitech

Průmyslové dávkovací stanice dezitech jsou kalibrovány a zajištěny pro používání pouze na certifikovanou dezinfekci od českého výrobce. Je tak zajištěna zdravotní bezpečnost a nezávadnost při aplikaci dezinfekce.

Dezinfekční stojan dezitech Dezinfekční stojan dezitech Dezinfekční stojan dezitech

Verze business umožňuje spárování s docházkovým systémem, pořadovým systémem a s dalšími zařízeními. V praxi to znamená, že vstupující pracovník, klient, student, pacient si bude muset vždy dezinfikovat ruce při příchodu na dané pracoviště.

Nerezové bezdotykové dávkovače dezinfekce a mýdla

dávkovač dezinfekce dezitech dávkovač mýdla dezitech dávkovač dezinfekce dezitech

Nástěnné dávkovače z nerezové oceli jsou určené pro pravidelnou dezinfekci rukou. Jsou vhodné v menších prostorech, jako jsou ordinace, laboratoře, kanceláře, zasedací místnosti, čekárny, obytné domy, malé obchody a provozy.